Kloubové sklápěče DOOSAN mají nejvyšší zůstatkovou hodnotu

Kloubové sklápěče DOOSAN mají nejvyšší zůstatkovou hodnotu

Tisková zpráva DOOSAN Infracore Europe

Kloubový sklápěč (ADT) Doosan DA30 získal ocenění od společnosti EquipmentWatch za nejvyšší zůstatkovou hodnotu (Highest Retained Value, HRV) za rok 2022 v kategorii zadních sklápěčů. Jedná se o jednu z 30 kategorií ocenění vycházejících ze špičkové databáze EquipmentWatch a více než devíti milionů průzkumů trhu. Všechna ocenění jsou výsledkem více než 100 hodin práce analytiků, kteří zkoumají a hodnotí více než 27 000 modelů strojů. Společnost EquipmentWatch využívá vlastní algoritmy, odpisové plány a další data a jejich analytici předpovídají, které stroje zákazníkům v příštích pěti letech přinesou vyšší návratnost investic.

 

Beka Nemstsveridze, produktový manažer pro ADT Doosan, uvedl: „Kloubové sklápěče značky Doosan jsou známé svým výkonem, odolností a spolehlivostí. Jsme potěšeni, že jsme získali toto ocenění za nejvyšší zůstatkovou hodnotu od EquipmentWatch, díky čemuž se naši prodejci a zákazníci mohou utvrdit v tom, že si vybrali správně.“

 

Nejlepší výkon v těžkém terénu ve své třídě

 

Do nejnovější generace kloubových sklápěčů od společnosti Doosan patří modely DA30-7 a DA45-7 s užitečném zatížením 28 a 41 tun. Model DA30-7 pohání 9litrový dieselový motor Scania DC09 o výkonu 276 kW (375 k). Model DA45-7 je poháněn 13litrovým dieselovým motorem Scania DC13 s výkonem 368 kW (500 k). Oba motory splňují emisní normu Stage V.

 

Stejně jako všechny kloubové sklápěče Doosan mají modely DA30-7 a DA45-7 kloubový závěs umístěný za otočným prstencem, což zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti na přední nápravě i při maximálním úhlu natočení kol. To v kombinaci s volně kyvným zadním tandemovým podvozkem zajišťuje rovnoměrné rozložení hmotnosti na každé kolo a zaručuje trvalý kontakt a pohon 6 kol pro rovnoměrné rozložení výkonu a vynikající výkon zejména na obtížných terénech, mezi které patří měkká půda, nerovné povrchy, velmi strmé svahy, úzké zatáčky nebo kombinace všech těchto obtížných podmínek.

 

Společnost Doosan nyní uvedla na trh novou verzi 4x4 kloubového sklápěče DA45-7, která doplňuje tyto standardní, na trhu úspěšné modely 6x6 kloubových sklápěčů. Nový 4x4 kloubový sklápěč byl jednou z několika světových premiér společnosti Doosan na veletrhu Bauma 2022 a jeho cílem je konkurovat pevným sklápěčům (RDT) ve třídě 40 tun.

 

Nový 4x4 kloubový sklápěč má jednotku předního podvozku a kabinu stejnou jako modely 6x6, přičemž úpravy byly provedeny pouze na zadní jednotce sklápěče. Model 4x4 DA45-7 s převodovkou ZF EP8-420 je dvounápravový kloubový sklápěč s dvojitými koly vzadu a sklápěcí částí podobnou té, kterou používají pevné sklápěče ve třídě 40 tun.

 

Pro více informací o stavebních strojích Doosan navštivte www.doosanequipment.eu nebo kontaktujte distributora pro ČR, společnost GARNEA a.s. na www.garnea-stavebni.cz.Zpět
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení