TROMBIA

TROMBIA

TROMBIA
TROMBIA

Zametače Trombia poskytují nejlepší výsledky ve své třídě, a to bez přídavných motorů pro sání a bez snadno poškoditelných sacích hubic. Řízení prachu je založeno na cyklónové metodě a cyklón je vyprázdněn vždy společně s násypkou. Trombia kombinuje ty nejlepší funkce přídavných zametacích zařízení, samohybných zametačů a zametacích vozů s jedním velkým rozdílem v systému čištění – BEZ POUŽITÍ VODY!

Nejnovější verze Trombia Free je navíc autonomní. Představuje ideální řešení pro údržbu měst, logistických center i průmyslových čtvrtí. Zajišťuje až 10x rychlejší úklid ploch a přitom spotřebuje pouze 15 % energie potřebné pro pokročilé a vysoce výkonné zametání!

TROMBIA

Technická specifikace

Pracovní záběr

2.2  m 

Max. pracovní rychlost

20  km/h 

Kapacita násypky

1.8  m3 Vlastnosti produktu

Certifikace

Certifikace

V květnu 2018, kdy byl organizací EUnited představen nový certifikát PM2,5 / PM10 pro porovnání výkonnosti zametacích strojů, byl zametač Trombia certifikován nejvyšším 4hvězdičkovým hodnocením.

Celoroční využití

Celoroční využití

Trombia umožňuje obcím a majitelům lomů a průmyslových areálů využívat jejich kolové nakladače pro celoroční zametání, protože stroj disponuje technologií zametání, která nepoužívá vodu na zametaný povrch. Investice do stroje Trombia je ve srovnání s velkými zametači a samohybnými zametači okrajová, ale přináší bezkonkurenční účinnost čištění a pracovní rychlost.

Požadavky na nakladač

Požadavky na nakladač

Aby byl váš kolový nakladač kompatibilní se zametačem Trombia, musí splňovat následující parametry:

  • Minimální průtok v hydraulickém systému 80 l/min, maximální 110 l/min
  • Statický klopný moment 3.000 kg
  • Napětí 12 nebo 24 V, minimální výstupní proud 10 A
  • Volná zpětná větev do odtokové větve nádrže
  • Provozní hmotnost min 8.500 kg
  • Funkce uzamknutí hydrauliky
  • Schopnost regulace průtoku (při nadměrném průtoku)

Reference

Mapa

Kontaktní formulář
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení