O společnosti Garnea

O společnosti Garnea

Více než 20 let

GARNEA a.s.

Společnost GARNEA a.s. byla založena v roce 1992 v jihočeském Neplachově. Již tehdy byl prvotním cílem v té době čerstvě založené společnosti dodávat zemědělcům a farmářům všech zaměření kvalitní zemědělskou techniku. Na základě zkušeností z podnikání v zemědělství a znalostí potřeb zemědělců v regionu a později v celé České republice bylo pečlivě sestaveno portfolio tuzemských a světových značek, které jsou uznávané jak mezi odborníky tak uživateli samotnými.

Vedle výběru kvalitních a dostupných produktů se společnost GARNEA vždy soustředila na rozvoj servisního zázemí. Díky dlouhodobému snažení dnes společnost disponuje 2 servisními středisky, prostornými a moderně vybavenými servisními prostory, rozsáhlým skladem náhradních dílů a propracovanou logistikou jejich dodávek. Přání a požadavky zákazníků vždy stály v centru pozornosti celé společnosti, proto se společnost vypracovala mezi významné společnosti nejen v Jihočeském kraji, ale i v celé České Republice.

Od roku 2011 expanduje GARNEA prostřednictvím generálního zastoupení německého výrobce traktorů a manipulační, pícní a sklízecí techniky DEUTZ-FAHR do celé České republiky. V této souvislosti GARNEA významně posílila své zastoupení po celém jejím území. V Prušánkách na Hodonínsku otevřela v témže roce nové prodejní a servisní centrum disponující vynikajícím servisním zázemím.

Více než 30 let existence společnosti je jasným důkazem, že GARNEA je stabilní a důvěryhodný partner v oblasti prodeje a především servisu zemědělské a stavební techniky v celé České republice. 30 let existence je zároveň 30 let zkušeností, kterých si naši zákazníci cení, a díky kterým se může společnost dále rozvíjet a poskytovat stále kvalitnější služby.

Milníky v historii společnosti

2022Ocenění za vynikající propagaci značky Doosan získané na konferenci Doosan European Dealer Conference 2022
2021Zahájení spolupráce se švédskou firmou Steelwrist - zastoupení pro prodej tiltrotátorů
2021První prodaný demoliční speciál v ČR
Březen 20201. Trombia v kontinentální Evropě (ČR, ústecký kraj)
2019Rekordní prodeje strojů Doosan V ČR
Podzim 2019Spolupráce se společností Snowek- zastoupení pro zametače Trombia
2019Zastoupení Doosan pro ČR
2012Značka DEUTZ-FAHR se pod vedením společnosti GARNEA a.s. stává pátou nejprodávanější značkou v České republice. Počet dovezených traktorů DEUTZ-FAHR přesáhl již za 2 roky 200 ks.
2011Od 1. ledna 2011 se společnost stává výhradním importérem strojů DEUTZ-FAHR pro Českou republiku.
2010Zahájení jednání o zastupování značky DEUTZ-FAHR v České republice. Ukončení spolupráce se společností Agrotec a.s.
200715 let od založení společnosti. Počet celkem prodaných traktorů stoupl na 200.
2004Přejmenování společnosti na GARNEA a změna právní formy podnikání na akciovou společnost. Začátek prodeje stavební techniky.
2001Výstavba nového sídla přímo u silnice E55 - hlavního tahu mezi Prahou a Českými Budějovicemi. Výrazné zvýšení servisní kapacity a zlepšení servisních služeb. Vytvoření reprezentativních prostor pro zákazníky.
1996Transformace na společnost s ručením omezeným. Sloučení značek Ford a Fiatagri na New Holland.
1994Přesun do nových prostor s vlastním servisním zázemím. Společnost nabízí kompletní portfolio produktů.
1992 Založení společnosti GARANT "A" s.r.o. a začátek prodeje kvalitní zemědělské techniky z Neplachova.
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení