O společnosti GARNEA

O společnosti GARNEA

Více než 30 let existence

GARNEA a.s.

Společnost GARNEA a.s. byla založena v roce 1992 v jihočeském Neplachově. Již tehdy byl prvotním cílem v té době čerstvě založené společnosti dodávat zemědělcům a farmářům všech zaměření kvalitní zemědělskou techniku. Na základě zkušeností z podnikání v zemědělství a znalostí potřeb zemědělců v regionu a později v celé České republice bylo pečlivě sestaveno portfolio tuzemských a světových značek, které jsou uznávané jak mezi odborníky tak uživateli samotnými.

Vedle výběru kvalitních a dostupných produktů se společnost GARNEA vždy soustředila na rozvoj servisního zázemí. Díky dlouhodobému snažení dnes společnost disponuje 6 servisními středisky, prostornými a moderně vybavenými servisními prostory, rozsáhlým skladem náhradních dílů a propracovanou logistikou jejich dodávek. Přání a požadavky zákazníků vždy stály v centru pozornosti celé společnosti, proto se společnost vypracovala mezi významné společnosti nejen v Jihočeském kraji, ale i v celé České Republice.

Od roku 2011 expanduje GARNEA prostřednictvím generálního zastoupení německého výrobce traktorů a manipulační, pícní a sklízecí techniky DEUTZ-FAHR do celé České republiky. V této souvislosti GARNEA významně posílila své zastoupení po celém jejím území. V Prušánkách na Hodonínsku otevřela v témže roce nové prodejní a servisní centrum disponující vynikajícím servisním zázemím.

Více než 30 let existence společnosti je jasným důkazem, že GARNEA je stabilní a důvěryhodný partner v oblasti prodeje a především servisu zemědělské a stavební techniky v celé České republice. 30 let existence je zároveň 30 let zkušeností, kterých si naši zákazníci cení, a díky kterým se může společnost dále rozvíjet a poskytovat stále kvalitnější služby.

Milníky v historii společnosti

2023Značka stavebních strojů Doosan se mění na DEVELON.
Úspěšná premiéra nové značky stavebních strojů DEVELON na mezinárodním demonstračním veletrhu EXPO Lesní lom.
2022Ocenění za vynikající propagaci značky Doosan získané na konferenci Doosan European Dealer Conference 2022
2021Zahájení spolupráce se švédskou firmou Steelwrist - zastoupení pro prodej tiltrotátorů
2021První prodaný demoliční speciál v ČR
Březen 20201. Trombia v kontinentální Evropě (ČR, ústecký kraj)
2019Rekordní prodeje strojů Doosan V ČR
Podzim 2019Spolupráce se společností Snowek- zastoupení pro zametače Trombia
2019Zastoupení Doosan pro ČR
2012Značka DEUTZ-FAHR se pod vedením společnosti GARNEA a.s. stává pátou nejprodávanější značkou v České republice. Počet dovezených traktorů DEUTZ-FAHR přesáhl již za 2 roky 200 ks.
2011Od 1. ledna 2011 se společnost stává výhradním importérem strojů DEUTZ-FAHR pro Českou republiku.
2010Zahájení jednání o zastupování značky DEUTZ-FAHR v České republice. Ukončení spolupráce se společností Agrotec a.s.
200715 let od založení společnosti. Počet celkem prodaných traktorů stoupl na 200.
2004Přejmenování společnosti na GARNEA a změna právní formy podnikání na akciovou společnost. Začátek prodeje stavební techniky.
2001Výstavba nového sídla přímo u silnice E55 - hlavního tahu mezi Prahou a Českými Budějovicemi. Výrazné zvýšení servisní kapacity a zlepšení servisních služeb. Vytvoření reprezentativních prostor pro zákazníky.
1996Transformace na společnost s ručením omezeným. Sloučení značek Ford a Fiatagri na New Holland.
1994Přesun do nových prostor s vlastním servisním zázemím. Společnost nabízí kompletní portfolio produktů.
1992 Založení společnosti GARANT "A" s.r.o. a začátek prodeje kvalitní zemědělské techniky z Neplachova.
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení