Půjčovny IZOMAT stavebniny rozšiřují portfolio o 60 moderních strojů DEVELON

Půjčovny IZOMAT stavebniny rozšiřují portfolio o 60 moderních strojů DEVELON

V nabídce k zapůjčení budou nejmodernější kompaktní rypadla - modely DX10, DX19, DX27 a DX62R. Na vybraných pobočkách budou k dispozici kolová rypadla DX165WR-7 a DX170W-7 a kolové nakladače DL65-7. Divize půjčovna stavební techniky IZOMAT stavebniny tak nabídne přes 60 strojů DEVELON, což znamená jedinečnou příležitost pro každého, kdo potřebuje kvalitní, spolehlivou a výkonnou stavební techniku pro své projekty.

 

Společnost IZOMAT stavebniny je významný prodejce stavebnin na českém trhu, který provozuje 33 půjčoven po celé republice a nyní od března roku 2024 rozšiřuje své služby na další pobočky o půjčování stavebních strojů DEVELON.


Jihokorejská značka stavebních strojů DEVELON, dříve známá jako Doosan Construction Equipment, patří mezi přední světové výrobce těžké stavební techniky s historií od roku 1937.

Výhradním importérem strojů DEVELON do České republiky je společnost GARNEA. Od roku 2019, kdy společnost GARNEA převzala zastoupení značky, získávají stroje DEVELON stále větší a větší oblibu mezi českými zákazníky.


Slavnostní předání

Významným momentem zahájené strategické spolupráce bylo předání stavebních strojů DEVELON zástupcům společnosti IZOMAT stavebniny v úterý 27. února 2024 v sídle společnosti GARNEA v jihočeském Neplachově.

„Stroje DEVELON jsou moderní, efektivní a úsporné, což odpovídá potřebám našich zákazníků, jsou ideální pro doplnění a rozšíření našeho portfolia k pronájmu,“
řekl Ing. Zdeněk Franěk, ředitel divize půjčovna společnosti IZOMAT stavebniny.

 

„Rypadla a nakladače DEVELON se stanou dostupnými po celé České republice, což pro nás představuje významný krok k rozšíření povědomí o jejich výkonnosti, spolehlivosti a uživatelském komfortu, na který výrobce klade velký důraz,“ doplnil obchodní ředitel stavební divize společnosti GARNEA, pan Jiří Mácha.

 

“GARNEA bude pro stroje DEVELON v síti půjčoven IZOMAT stavebniny zajišťovat také servis včetně dodávek originálních náhradních dílů. Díky rozsáhlé síti našich poboček po celé České republice budou mít zákazníci půjčoven IZOMAT jistotu, že stroje budou vždy v perfektním technickém stavu. Zajišťování vysoké kvality servisních služeb je pro naši společnost zcela zásadní,” řekl Ing. Vojtěch Kratochvíl, ředitel poprodejních služeb společnosti GARNEA.

 

„Tato spolupráce je pro nás velice významná. Posiluje naši dlouhodobou strategii nabídnout zákazníkům stavební materiály, ale také umět nabídnout navazující sortiment a služby. Divize půjčovny společnosti IZOMAT tímto krokem významně posiluje svoji nabídku strojů a věřím, že se nám podaří v krátké době dosáhnout stanovených cílů,“ doplnil obchodní ředitel společnosti IZOMAT stavebniny, pan Radek Novotný.


Stroje DEVELON v půjčovnách IZOMAT stavebniny

DEVELON DX10Z / DX19 / DX27Z-7 
Tyto modely mini rypadel poskytují vysokou míru účinnosti při jakékoli aplikaci. Model DX27Z-7 nabízí dokonce nejlepší kompaktnost na trhu.


DEVELON DX62R-3 
Bez ohledu na to, o jakou práci se jedná, můžete se u rypadla DX26R-3 spolehnout na ideální pracovní rozsah se sníženým přesahem zadní části. Zvládnete tak všechny úkoly s efektivním a spolehlivým výkonem, který vám ušetří čas a peníze.


DEVELON DX165WR-7 
Kolové rypadlo DX165WR-7 nabízí řadu inovovaných funkcí a nových technologií zajišťujících plynulý provoz, vynikající produktivitu a stabilitu, špičkový komfort obsluhy a lepší palivovou účinnost.

DEVELON DL65-7
Kompaktní kolový kloubový nakladač DL65-7 je ideální do stísněných prostor. Jedná se o výkonný stroj s vysokou manévrovatelností a nosností. Nakladač se nejčastěji využívá pro převoz sypkých materiálů na stavbách. Dovybavit lze různým příslušenstvím, jako jsou paletizační vidle nebo kleště na klest a kulatinu.Zpět
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení