DA30 - DA45 - DA45 4×4

DA30 - DA45 - DA45 4×4

DA30 - DA45 - DA45 4×4
DA30 - DA45 - DA45 4×4

Na strojích jsme měli velmi málo odstávek, a to díky tomu, jak kvalitně je řada strojů DOOSAN vyráběna. Určitě budeme i nadále využívat stroje DOOSAN, nyní i v budoucnu.“ Bill Stanton – majitel BS Ranch and Farm.

Společnost BS Ranch and Farm pracuje s organickým odpadem, který mění na půdu. Většinu odpadu získává od krajinářů a provozovatelů čištění pozemků, z komunálního odpadu a ze systémů sběru odpadu ve městech. Ten se poté za pomocí aerobních a anaerobních přirozených procesů tlení mění na půdu. Klíčové tedy je, všechny vstupní látky mechanicky mixovat, a to za pomoci stojů DOOSAN. Díky nim se společnosti podařilo rozšířit podnikání a zvýšit množství materiálu, který jsou schopni zpracovat. Vlastní několik nakladačů, damprů, překladačů materiálu, rypadel a speciálně upravených rypadel.

Co znamená DOOSAN pro BS Ranch and Farm?

  • Stroje, na které se mohou spolehnout.
  • Stroje s minimálním počtem odstávek.
  • Kvalitu, na které stojí životaschopnost jejich provozu.

Stroje DOOSAN jsou každým rokem populárnější. Může za to nejen jejich kvalitní provedení, ale rovněž široká nabídka, díky které si můžete vybrat stroj i pro specifické činnosti. Máme radost, že naši zákazníci jsou se stroji spokojeni.“ GARNEA.

Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení