LIGRANIT a.s.

LIGRANIT a.s.

DX350LC-7

“O nákupu stroje rozhodla jeho síla a spotřeba. Samozřejmě také délka záruk a servis.” Radek Svoboda, vedoucí výroby LIGRANIT a.s.


Historie libereckého lomu začíná v roce 1910. Za ta léta prošel rukama kamenického mistra Josefa Langeho nebo rodiny Liebigů. Ocitl se ve vlastnictví města i státních podniků, až se roku 1992 vedení ujal LIGRANIT. Od té doby firma LIGRANIT a.s. pomáhá uskutečnit projekty pomocí českých žul. Realizuje návrhy sochařů či architektů.

„Za posledních 10 let se těžba změnila, co se týká zpracování odstřelených kvádrů a čištění nekvalitních partií. Dříve se vše provádělo ručně, dnes vše závisí na technice.“

Je potřeba mít správné stroje, které hodně pracují a málo požadují. A přesně tyto požadavky splňuje rypadlo DOOSAN DX350LC-7, které si u nás firma LIGRANIT a.s. pořídila. Je totiž:

  • mimořádně výkonné
  • nenáročné na spotřebu paliva
  • překvapivě pohodlné pro obsluhu
  • šetrné k životnímu prostředí.


“Jednali jsme s panem Baštýřem z firmy GARNEA a.s. a to, co se řeklo, platilo. Vše bylo super a já nemám jedinou připomínku.” Radek Svoboda, vedoucí výroby LIGRANIT a.s.


“Jsme rádi, že jsme opět mohli být ve správný čas na správném místě a pomohli tak další skvělé firmě.” GARNEA.Zpět
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení