WESTERN EARTHWORKS, LLC

WESTERN EARTHWORKS, LLC

DA30, DX350LC-7, DX170-5

"Stroje DOOSAN jsou extrémně dobře stavěné. Vše je promyšleno do posledního detailu." Jack Henderson-Adams, majitel Western Earthworks.


Western Earthworks je stavební firma, která vykonává svou činnost po celé Nové Anglii. Jejich filozofie úspěchu vychází z promyšleného řešení výzev, aby nebyla jen další společností poskytující služby jako všichni ostatní. Věnují se projektům staveb, budují základy, septiky, příjezdové cesty, silnice a občas se pustí i do krajinářské výstavby. 

"Aktuálně pracujeme na terénních úpravách v rámci příprav solární elektrárny. Stroje DOOSAN tu využíváme maximálně. Rypadlo DX170 s kácecí hlavicí v počátku, následně přichází na řadu DX350 k vytrhávání pařezů a dampr DA30 zajišťuje rychlý a efektivní převoz materiálu po celou dobu." 

 

Každý z uvedených strojů má své velké plus pro danou činnost, ale ve Western Earthworks oceňují především: 

  • mimořádnou výkonnost a efektivitu
  • sílu, a přitom pružnost díky praktickému ovládání strojů
  • pohodlí pro obsluhu a skvělý výhled z kabin i v náročném terénu 
  • kamerový systém
  • šetrnost k životnímu prostředí.


"Narazili jsme na prodejce, který je skutečným partnerem. Je skvělé vědět, že vám někdo kryje záda." Jack Henderson-Adams, majitel Western Earthworks.

"DOOSAN si své čestné místo v oboru umí vydobýt. A to nejen svými stroji, ale i správným výběrem obchodních partnerů a dealerů." GARNEA.Zpět