GRANITA Lomy s.r.o.

GRANITA Lomy s.r.o.

DL420CVT-5, DL550-5, DX380LC-5, DX490LC-5

Servis všech strojů pro nás velmi kvalitně zajišťuje firma GARNEA. Jsme rádi, že jsme se rozhodli pro stroje Doosan, protože se na ně můžeme plně spolehnout,“ říká vedoucí provozovny Chvaletice Tomáš Dunda.

GRANITA Lomy s.r.o. je jednou z nejvýznamnějších firem v těžbě a prodeji drceného kamene v České republice. Vlastní a provozuje 6 lomů v Pardubickém kraji, kde těží žulu, diorit, granodiorit a rohozec. Těžba tohoto rozsahu se samozřejmě neobejde bez kvalitní těžké techniky. V posledních letech se vedení firmy rozhodlo pro rozsáhlou obnovu těžebních strojů a vsadilo na značku Doosan. Celkově jich v arzenálu mají jedenáct. Na provozovně v Chvaleticích mají nakladače DL420CVT-5 a DL550-5, ale i pásová rypadla DX380LC-5 (hned 2x) a DX490LC-5.

Co znamená DOOSAN pro GRANITA Lomy s.r.o.?

  • Stroje s perfektním servisem.
  • Stroje, na které se mohou spolehnout.
  • Stroje, se kterými je radost pracovat.

Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě – od prvního kontaktu až po poprodejní péči. Máme radost, že se k nám díky tomu stále vrací pro další nové stroje“ GARNEA.Zpět
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení