SKANSKA a.s.

SKANSKA a.s.

2 × DX350LC a DL480-7

SKANSKA a.s.

 

„Na spolupráci se společností GARNEA si nejvíce ceníme a vážíme profesionality servisních zásahů, a hlavně rychlosti, která je pro nás zásadní,“ říká Pavel Rokyta, závodní lomu a vedoucí mobilní výroby kameniva společnosti SKANSKA.

 

Společnost SKANSKA je na trhu již více než 135 let a patří mezi jedny z největších světových developerských a stavebních společností. V České republice působí od roku 1997. Zabývá se jak stavebnictvím a souvisejícími službami, tak výstavbou a prodejem bytů a kancelářských a multifunkčních budov s udržitelným přístupem.

 

V jihomoravském kamenolomu Rosice vyrábí SKANSKA pro své zákazníky kamenivo pro betonové směsi, štěrkodrtě, zásypový materiál a lomový kámen. V této činnosti jim pomáhají naše stroje, konkrétně 2 pásová rypadla DEVELON DX350LC a kolový nakladač DEVELON DL480.

 

Úžasné pohodlí, snadné ovládání a síla stroje, to jsou vlastnosti, které strojníci společnosti SKANSKA na strojích DEVELON (dříve Doosan) nejvíce oceňují.

„DEVELON jsou kvalitní, spolehlivé a výkonné stroje. Když k nim připojíte rychlý a spolehlivý servis a přátelské jednání, máte záruku, že získáte spokojené a věrné zákazníky. Neustále pracujeme na tom, abychom takových zákazníků měli co nejvíce,“ GARNEA, výhradní importér strojů DEVELON do České republiky.Zpět
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení