DA30 - DA45 - DA45 4×4

DA30 - DA45 - DA45 4×4

DA30 - DA45 - DA45 4×4
DA30 - DA45 - DA45 4×4

Ratoskey & Trainor Inc., Pensylvánie, USA


“V průběhu naší činnosti jsme vyzkoušeli stroje různých značek, nakonec jsme ale zakotvili u DOOSANu, protože s ním dokážeme zpracovat mnohem více materiálu než dříve.” Rob Ratoskey, prezident Ratoskey & Trainor Inc.


Společnost Ratoskey & Trainor Inc. se specializuje především na demoliční a výkopové práce. Vlastní velký lom a na všechny své činnosti používají stroje DOOSAN. Ty nešetří, naopak je využívají na 150 procent! Jejich nadšení pro značku je opravdu velké! Flotila, kterou vlastní, obsahuje 15 pásových rypadel, kolové nakladače a kloubové dampry. Tvrdí, že pokud máte opravdu dobré stroje, neztrácíte čas neefektivností a častým servisem, ale ani neustálým hledáním značky, která vám nabídne více. Protože ji už máte. Pro Ratoskey & Trainor Inc. znamená značka DOOSAN hodně:

  • nulové prostoje,
  • profesionální zastoupení značky,
  • technologie na nejvyšší úrovni,
  • neuvěřitelnou robustnost a spolehlivost.


“DOOSAN znamená nulové prostoje. Upřímně, tři lidé postávající okolo stroje a hledící jeden na druhého - to mě zabíjí.” Rob Ratoskey, prezident Ratoskey & Trainor Inc.

"Ano, my to všechno víme! A jsme nadšeni, že máme tuto skvělou značku pod našimi křídly." GARNEA.

Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení