Zajistěte své investici maximální ochranu

Zajistěte své investici maximální ochranu

GARNEA nyní nabízí prodej pásových rypadel DEVELON za ještě výhodnějších podmínek.

 

Záruka 5 let nebo 10 000 mth

Využijte skvělou příležitost a pořiďte si některé z pásových rypadel DEVELON v akční nabídce se zárukou 5 let nebo 10 000 mth. Získáte plnou záruku na celý stroj a zajistíte si tak jeho provoz vždy, když potřebujete.


Servis do 2 000 mth zdarma

Pravidelné údržby do 2 000 mth od nás získáte zdarma. GARNEA vám po tuto dobu poskytne nejen spotřební materiál a provozní kapaliny, ale nebude si účtovat ani práci servisních techniků.  


Financování od 3,19 %

Zajistíme pro vás jeden z nejvýhodnějších úvěrů na trhu pro nákup stavebního stroje. GARNEA nyní v této akci nabízí financování již od 3,19 %.


Tablet pro efektivní managment stroje zdarma

Díky tabletu zdarma s nainstalovanou aplikací DEVELON Fleet Managment budete mít svůj stroj pod neustálým dohledem. Jednoduše zjistíte, jaká je například spotřeba a využití rypadla, nebo kde se právě pohybuje.

Informujte se u svého obchodního zástupce,
nebo na tel.: 702 228 815. Připravíme vám nabídku obratem.

GARNEA je jistota na cestě k vašemu cíli.
Spolehlivý partner, který zajistí stabilitu vašeho podnikání.
GARNEA: JISTOTA SPOLEHLIVOSTI

Akční nabídka se vztahuje na pásová rypadla od provozní hmotnosti 14 tun. Je časově omezena a společnost GARNEA a.s. si vyhrazuje možnost změnit její podmínky.Zpět
Nastavení soukromí a cookies

Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy.

Více informací a nastavení